Миколай скористався підказкою

Декабрь 21 10:51 2011

Де ви бачили дітей, які можуть втриматися, щоб одразу не приміряти обновку?

Святий Миколай, який завітав до Рівненського спеціального дошкільного будинку в особі власника льонокомбінату Олега Червонюка, точно знав, що потрібно тим діткам, які виховуються в цьому сирітському закладі. Бо йому підказала це директор дитбудинку Алла Ярмошевич.

На святкове дійство, приурочене до дня улюбленого заступника всіх діток Миколая, Олег Казимирович привіз спортивно-тренувальні костюмчики, пошиті на фабриці Червонюків у Хмельницькому з того трикотажу, який виготовляють на льонокомбінаті. Всі сто десять малюків дитбудинку отримали такі комплекти.

Крім того їх обдарували цього дня солодощами та ще багатьма корисними подарунками інші гості, отже, захопленню не було меж. Вдячні малюки підготували до цього дня дуже гарну концертну виставу, яку показали дорогим гостям. Були в тій виставі і чортик Антипко з різочками, і злі Завірюха та Чудовисько-Льодовисько, і добрий посланець Миколая Горобчик, у якого злі персонажі викрали торбу з дитячими побажаннями. Та зрештою все закінчилося добре. Щира дитяча молитва прогнала злі сили геть, і Миколай приніс подарунки.

Дивлячись на те, як радіють діти гостинцям, Олег Червонюк розчулився і згадав своє дитинство, у якому був образ Миколая Чудотворця, що висів над його ліжком. «Я молився до нього і вірив, – сказав він, – а якби не віра, то навряд чи зміг би досягти того, що нині маю. Тому бажаю й вам жити з вірою».

Людмила МОШНЯГА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.