Зарплата в «конвертах» позбавляє майбутнього

Декабрь 21 15:03 2011

Для забезпечення офіційного оформлення трудових відносин у січні-листопаді цього року в Рівненському міському центрі зайнятості зареєстровано 3372 договори між найманими працівниками та фізичними особами-підприємцями, що на 1,6% менше, ніж торік. Знято з реєстрації 3315 договорів, що на 7,4% більше проти відповідного періоду минулого року. На 1 грудня цього року було 9145 діючих договорів.

Служба зайнятості наголошує, що заробітна плата у «конвертах», робота без оформлення трудових відносин позбавляють майбутнього найманих працівників, тих, хто отримує неофіційну зарплату і чиї трудові книжки залишаються неоформленими. Роботодавці роблять це начебто в інтересах найманого працівника, але насправді позбавляють його соціального захисту, страхового стажу, гідної пенсії в майбутньому.

У Рівненському міському центрі зайнятості реєстрація трудових договорів здійснюється з понеділка по четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю – з 8.00 до 15.00 у кабінетах 103 та 106.

У центрі зайнятості можна отримати безкоштовну юридичну консультацію з питань оформлення на роботу.

Додаткова інформація за телефоном 22-43-08 (юридичний відділ) або за адресою: м. Рівне, вул. Кавказька, 4 – Рівненський міський центр зайнятості.

Вікторія ПЕЛЕХ,
заступник начальника відділу Рівненського МЦЗ

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.