Арт-рецидив-2011

Декабрь 21 09:39 2011

акція для багатих і небайдужих

Якщо людина опинилася за гратами, на її майбутньому, кажуть, можна сміливо ставити жирний хрест. Не погоджуються з цим твердженням організатори благодійного аукціону, який відбувся в рамках проекту «Я малюю волю» (мистецька галерея «ЗУЗА», джаз-клуб «ДжЕм» і обласне управління Департаменту в справах виконання покарань).

У п’ятницю в залі галереї «Прем’єр» продавали предмети мистецтва. На закритий сейшн для багатих і небайдужих запросили поціновувачів мистецтва, галеристів, творчу та бізнесову еліту. На аукціон виставили й кілька робіт ув’язнених – ікони і картини сакрального філософського змісту.

За три години із 160 лотів – від найдешевшого в 12 гривень (м’яка іграшка «Ялинка») й аж до 6500 гривень (картина київських художників Євгена і Олени Крутоголових «Майський лев») – із легкої руки Андрія Осташа з молотка пішло 39 лотів.

Загалом виручили 5455 гривень. Ці кошти підуть на підтримку творчості тих, хто в силу певних обставин опинився по той бік свободи. За гратами для «малоліток» проведуть уроки живопису, майстер-класи визнаних художників.

Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.