Інформація управління комунальною власністю виконавчого комітету

Декабрь 20 16:16 2011

Інформація управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради про намір передати в оренду комунальне майно

1. Об’єкт оренди: нежитлове приміщення (площею 52,5 кв. м) на вул. Галицького, 5 у м. Рівне. Балансоутримувач: управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради. Вартість об’єкта: згідно зі звітом про незалежну оцінку на 31.10.2011 становить 155 410,00 грн без ПДВ. Строк оренди: 5 років, якщо орендар не пропонує менший термін. Мета використання: розміщення офісу, розмі­щення громадської організації на площі, що не використовується для провадження підприємницької діяльності, розміщення суб’єкта господарювання, що діє на основі приватної власності і провадить господарську діяльність з медичної практики.

Останній день прийому заяв: 10-й робочий день після розміщення оголошення про намір. Заяви приймаються за адресою м. Рівне, вул. Соборна,12-а (приміщення міськвиконкому), каб. 211, тел. 22-24-96,  22-38-44, факс 0(362) 26-75-23.

У разі надходження двох і більше заяв орендодавець (управління комунальною власністю виконавчого ко­мітету Рівненської міської ради) оголошує конкурс на право оренди.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.