Чи по кишені автомобіль?

Декабрь 20 16:11 2011

Після довгоочікуваної, але недовгої кредитної «відлиги» ставки знову різко зростають. Відтак, для багатьох омріяний автомобіль знову перетворюється на примарну надію.

Те, що придбати автомобіль реально, довів на власному прикладі Роман Слєпко (на фото).

Для цього необхідно знайти програму, яка задовольняє ваші сподівання й враховує ваші можливості. Роман мешкає у Києві, йому тридцять років, працює водієм. Нещодавно він придбав власний автомобіль.

– Скажіть, яке авто ви купили?

– «ЗАЗ Форца». Для першої машини – те, що треба: і сучасна, і надійна.

– Якою програмою ви скористалися?

– Я шукав таку програму, завдяки якій можна виплачувати за машину невеликими платежами. І щоб відсотки були невеликі. В одному з автосалонів мене ознайомили з програмою, що виявилася найреальнішою для мене. Окрім того, звернув увагу на простоту оформлення угоди: прийшов до салону, показав паспорт, сплатив за вступ до програми – 3,6% від ціни машини й підписав угоду.

– Які відсотки ви сплачуєте що­місяця?

– 0,6% від вартості автомобіля, як плата за послуги компанії.

– Яка сума вашого щомісячного платежу?

– Платіж за мою «Форцу» 1238 гривень. Оскільки я працюю, хоча й навчаюся заочно, мене ця сума влаштовує.

– Що ви порадили б тим, хто збирається купувати машину та обирає спосіб, у який це зробити?

– Перш за все проаналізувати «за» і «проти». Ідеальної програми ви не знайдете. Але таку, що задовольняє більшість із ваших потреб, знайти цілком реально. По-друге, добре зважити свої сподівання та можливості й обрати варіант, що найбільш урівноважує ці вимоги. Також усім раджу уважно прочитати угоду, яку укладаєте, щоб розуміти всі умови, під якими ви ставите свій підпис. Наприклад, у моєму випадку, я розумів, що на автомобіль потрібно чекати, при цьому сплачувати щомісячні платежі. Щоб мати машину якомога швидше, я за­платив аванс. Угоду підписав у вересні, а у жовтні отримав листа з повідомленням, що можна оформляти необхідні документи і, на умовах угоди, забирати автомобіль. Мої друзі побачили, що в мене з’явилася машина, й теж зацікавились умовами.

За коментарями ми звернулися до юридичної фірми «Хоменко, Піта та Партнери». Олександр Хоменко, один із партнерів, розказав таке: «Подібні програми – купівля автомобілів у групах – існують в Україні ще з 1998 року. Найбільш відомі – Автоплан та АвтоТак, оскільки через них вже величезна кількість українців, а саме 42000, придбала власне авто. Зважаючи на попит, широку розповсюдженість і популярність згаданих програм, Верховною Радою України були прийняті певні зміни, якими послуги придбання в групах унормовані на законодавчому рівні. АвтоТак – програма, що реалізовується спільно з Корпорацією «УкрАВТО» – найбільшого вітчизняного виробника, дистриб’ютора і постачальника сервісних послуг».

Довідка:

Салони по всій Україні. У торгових центрах та у дилерських автосалонах Корпорації «УкрАВТО» можна придбати KIA, CHEVROLE, ЗАЗ, LADA, Сеry, ТАТА, І-VАN.

Гаряча лінія 0-800-500-348.

Детальна інформація на офіційному сайті www.autotak.com.ua або в салонах «АвтоТак».

Ігор ФЕДОРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.