Центр Рівного випадково знеструмили будівельники

Декабрь 20 13:12 2011

фото з інтернету

19 грудня, майже півтори години дві з половиною тисячі рівнян у центральній частині міста залишилися без світла. У тому числі, дитяча лікарня на вулиці Чорновола, поліклініка №2 на вул. Драгоманова, Рівнеоблводоканал. Про це повідомила менеджер із зовнішніх зв’язків ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» Тетяна Корпусова.
Такий «подарунок» у свято Миколая рівнянам зробила бригада будівельників однієї з рівненських фірм, яка на вулиці Котляревського поблизу приватного будинку проводила несанкціоновані земляні роботи. Копаючи, будівельники зачепили кабель напругою 10 кВ.
Своїми діями бригада знеструмила 11 вулиць Рівного. А саме Степана Бандери, 16 Липня, Котляревського, 24 Серпня, Шкільну, Замкову, Драгоманова, Крушельницької, Княгині Ольги, Лермонтова, та всі вулиці Басового Кута.
Поки, дві бригади працівників розподільчої компанії ремонтували пошкоджений кабель, інші три бригади заживляли споживачів від інших підстанцій. І хоча вже через годину-півтори електропостачання на вказаних вулицях вдалося відновити, бригади ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» працювали до 19 години аби остаточно ліквідувати наслідки аварії.
ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» у черговий раз звертається до громадян, які проводять несанкціоновані земельні роботи, з проханням усвідомлювати до яких серйозних наслідків це може призвести. Адже, окрім незручностей для споживачів, є великий ризик ураження електричним струмом.
До того ж, будь-які роботи в охоронній зоні електричних мереж та обладнання мають бути погоджені з ПАТ «АЕС Рівнеобленерго».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.