Рівнян запрошують на «Різдвяний бал – 2011»

Декабрь 20 13:51 2011

Традиційний фестиваль зі спортивно-бальних танців «Різдвяний бал» 24-25 грудня знову збере у Рівному найкращих танцівників із усієї України.
Історія фестивалю почалася з 2004 року, а нині він проходить під патронатом міського голови. Кількість учасників щороку збільшується. Цього року попередньо зареєструвалося для участі 462 танцювальні пари, тобто 924 учасника віком від п’яти до тридцяти років.
У переддень католицького Різдва, 24 грудня о 18 годині відбудеться офіційне відкриття фестивалю. Свято супроводжуватиме джаз-оркестр «Мегаполіс» міського палацу культури. Традиційно відкриватиме конкурс ансамбль танцю «Джерельце» школи «Полісяночка» та вальс у виконанні запрошених суддів, серед яких суддя телевізійних проектів «Танці з зірками» та «Танцюють всі» — Олексій Литвинов. Ведучі програми: Євгеній Лаврінов, відомий з «Таврійських ігор» та Юлія Гумен — ведуча танцювальних подій міста Рівне.
Своєрідною візиткою балу є спеціальний дрескод – смокінги та вечірні сукні, у яких поважне журі на паркеті оцінює танцювальні пари.
Організаторами конкурсу є: управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому та громадська організація клуб спортивного танцю «Флеш». Фестиваль проходитиме у приміщенні ДСЮШ №4, що на вул. Фабричній, 7.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.