Рівненський міськвиконком оголошує конкурс

Декабрь 20 15:13 2011

на заміщення тимчасово вакантної посади державного адміністратора «Єдиного дозвільного офісу в м. Рівне»

Вимоги до кандидатів: освіта вища (юридична) за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; стаж роботи на державній службі або служби в органах місцевого самоврядування не менше ніж два роки; досконале володіння державною мовою; володіння ПК.

Заяви на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. До заяви на конкурс додаються такі документи: особовий листок з обліку кадрів форми № П-2ДС; автобіографія; копія документа про освіту; ксерокопія трудової книжки; декларація за 2010 рік; копія паспорта; фото; копія військового квитка.

Звертатися за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 405. Телефон для довідок: 26-55-09 – відділ кадрів міськвиконкому.

Кандидати на посади будуть складати іспити на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» і «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки відділу.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.