Рівненський міськвиконком оголошує конкурс

Декабрь 20 15:12 2011

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Вимоги до кандидатів: освіта повна вища технічна відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста з теплопостачання; стаж роботи в телекомунікаційних мережах за фахом не менш як 3 роки, на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менш як рік; досконале володіння державною мовою; вміння працювати на ПК.

Заяви на конкурс приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення. До заяви на конкурс додаються такі документи: особовий листок з обліку кадрів форми № П-2ДС; автобіографія; копія документа про освіту; ксерокопія трудової книжки; декларація за 2010 рік; копія паспорта; копія війсь­кового квитка.

Звертатися за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 405. Телефон для довідок: 26-55-09 – відділ кадрів міськвиконкому. Кандидати на посади будуть складати іспити на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» і «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки управління.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.