У Рівному засвітили головну новорічну ялинку

Декабрь 19 17:48 2011

Сьогодні у Рівному засвітили головну новорічну ялинку міста. Відкривали зелену красуню представники влади і казкові персонажі: зайчики, вовк, чортеня, Дід Мороз, Снігуронька та Святий Миколай.
Із святом Миколая та наступаючим Новим роком дорослих і маленьких рівнян привітали міський голова Рівного Володимир Хомко та голова обласної ради Юрій Кічатий. Вони побажали всім у новому році здоровя, злагоди та щастя.
— Бажаю вам, дорогі рівняни, гарно провести Новий рік і різдвяні свята, дітям і дорослим — гарних подарунків і здійснення мрій, — зазначив Володимир Хомко.
Міський голова також привітав трьох переможців міської акції «Зроби зірку на ялинку», які виготовили найкращі прикраси для центральної міської ялинки. Рівняни голосували на майдані під час свята. Найкращим визнали символ нового року — Дракошу, виготовленого родиною Саранчуків.

Новорічна красуня прикрашатиме майдан Незалежності до завершення різдвяних свят.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

4 комментария

 1. Декабрь 20, 09:36 #1 мимо йшов

  напів-Санта, напів-Дід Мороз, український віз (по снігу!!!!!!!!) і «українські» олені???? Такого креативу не придумає жодний фантаст!!! Станіслав Лем відпочиває/ І після цього кажуть, що у Ровно є відділ культури, інститут мистецтв тощо…

  Reply to this comment
 2. Декабрь 22, 22:26 #2 Мимо йшов

  Якщо це Святий Миколай — то Ви, панянко, Снігурочка!!!!!

  Reply to this comment
 3. Декабрь 24, 15:51 #3 ПАПАРАЦЦІ

  олені і віз)))))))))))))) здуріти можна, справді креативно.., до такого ж додуматися треба…, шмаль мабуть був хороший ;)))

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.