У Рівненському облмуздрамтеатрі готують нову новорічну казку

Декабрь 19 17:19 2011

Нову виставу «Надобранічказка» для маленьких рівнян ось уже місяць готують у Рівненському облмуздрамтеатрі. Про це йдеться на сайті театру http://www.dramteatr.com.ua
“Надобранічказка” – історія для принцеси, котра вередує і не хоче засинати. Казка сподобається усім, адже чи не кожен у дитинстві вкладався до сну неохоче. Чи не кожен любив і любить послухати хорошу казку на добру ніч. Оскільки казка королівська й для прицеси, то розповідатиме її найкращий казкар королівства, найдосвідченіші музики гратимуть маленькій капризулі твори Моцарта, Баха, Гайдна, Дворжака, композиції Queen, Deep Purple та Beatles!
Режисер казки, молодий талановитий актор Рівненського облмуздрамтеатру Станіслав Лозовський розповідає, що робота над «Надобранічказкою» захопила його насамперед як батька, який сам часто любить розповідати своїм малятам цікаві історії:
— Часто я не просто розповідаю казку, а й розігрую сюжет. І тоді, для більшої переконливості, в хід йде все, що трапляється під руку. Ковдра перетворюється на гори, лампа — на сонце, дитячі колготи вдягнуті на голову — на заячі вушка. За великим рахунком, «Надобранічказка» — це сценічна версія домашньої казки з продовженням.
«Надобранічказку» рівняни зможуть переглянути вже з 22 грудня по 10 січня, завітавши на новорічні видовища.
Початок об 11 та о 14 годинах.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.