Рівненські баскетболістки перемогли у Львові

Декабрь 19 15:55 2011

У черговому турі чемпіонату України серед команд першої ліги БК «Сузіря-ОСДЮШОР-НУВГП» гостювали у місті Лева, де їхніми суперницями була місцева «Політехніка».
17 грудня Львів зустрів гостей з Рівного непривітною холодною і мокрою погодою, і наче у продовження цього, перша зустріч для рівнянок видалася також складною. Виграючи після першої половини 36:21, у другому таймі наша команда буквально розгубила свою перевагу. Наприкінці зустрічі львів’янки мали непогані шанси на успіх, проте дався взнаки досвід лідера нашої команди Ганни Єремейчук. За відсутності на майданчику Яни Голубош і Вікторії Коваль, які стали «жертвами» п’яти персональних зауважень, саме Ганна взяла гру повністю на себе і за декілька секунд до фінального свистка після штрафного кидка практично вирішила долю матчу – 67:64. Щоправда, господарки змогли провести ще одну результативну атаку, однак ці два пункти лише підсолодили гіркоту їхньої поразки – 66:67.
Ганна Єремейчук і стала найкориснішим гравцем – 28 очок і 19 підбирань.
Наступного дня рівнянки показали насправді, хто у «круглому» залі спорткомплексу «Львівської політехніки» є господарем паркету. Відмінний спурт гостей у першій чверті — 19:0 — практично одразу залишив «політехнічок» без будь-яких шансів. Очевидно, критичні слова Валерія Жартуна після суботніх «мук» дійшли до вух його підопічних (хоча і цього дня рівнянки отримали чимало критичних зауважень на свою адресу). Отож, вже після першої чверті (22:6) сумнівів у тому, хто стане переможцем, практично те виникало. І рівнянки сповна реабілітувалися за невиразну попередню гру – 76:32. Вікторія Коваль відзначилася 21-им пунктом, Дарина Степанюк – 17-ма, Яна Голубош – 15-ма. В активі Ганни Єремейчук черговий «дабл-дабл» — 11 очок і стільки ж підбирань.
До Нового року рівненські баскетболістки зіграють ще два матчі – удома з лідером нашої групи, івано-франківським «Університетом». У суботу, 24 грудня, початок зустрічі о 18.00, наступного дня – о 12.00.