Міліціонери привітали знедолених дітей

Декабрь 19 16:18 2011

19 грудня працівники Рівненського міськвідділу міліції з самого ранку пакували подарунки та поїхали до міського будинку дитини та спеціального дошкільного дитячого будинку. За ініціативи начальника міського відділу міліції полковника міліції Петра Єзгора, аби привітати дітей із святом усі керівники служб організували та придбали альбоми з розмальовками, олівці, фломастери, печиво та сік.
Спочатку завітали у будинок дитини, де перебуває 152 малюка віком до трьох років. Там правоохоронці подарували діткам найнеобхідніше — памперси. Не оминули міліціонери і Рівненський спеціальний дошкільний дитячий будинок для дітей із порушеннями мови та затримкою психічного розвитку, у якому мешкає 110 вихованців від трьох до семи років. Завідувачі обох закладів щиро дякували керівництву міського відділу міліції за дарунки та теплі слова у це велике свято — День святителя Миколая Чудотворця.
— Безліч почуттів, емоцій, блиску в очах малечі – це те, заради чого варто знедоленим діткам піднімати настрій у передноворічні та новорічні свята. Нам приємно робити подарунки, адже сотні дітей чекають на найдорожче – увагу та тепло до них, — резюмував начальник Рівненського МВ УМВС Петро Єзгор.

Інна БЕРЕЗОВСЬКА, Рівненський МВ УМВС

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.