Конкурс «Бурштинові нотки» став міжнародним

Декабрь 19 15:16 2011

Другий всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс української музики «Бурштинові нотки» відлунав чудовим гала-концертом в академічних стінах облмуздрамтеатру. Свято вдалося, вдалися і змагання. Так вважають усі причетні до конкурсу – організатори, журі й конкурсанти.
– Про рівненський конкурс уже пішов добрий поголос, і не тільки Україною, – розповів голова журі, народний артист України Мар’ян Шуневич. – Розмаїття жанрових і вікових номінацій дало дітям широкі можливості, аби показати свої таланти. Більше половини з 556 учасників показали добрий виконавський рівень, пройшли до другого туру і стали дипломантами. А от гран-прі журі вирішило не вручати: цю премію може отримати тільки конкурсант, який би показав себе на дві голови вищим від своїх суперників. Я впевнений чомусь, що на третіх «Бурштинових нотках» абсолютний переможець таки знайдеться.
У вщент заповненому театрі члени журі вручили відзнаки, дипломи і подарунки переможцям конкурсу. Зі святкової сцени не забули згадати, що в мистецьких змаганнях брали участь і росіяни, а серед гостей були ще й представники Італії, Хорватії та Молдови.
Наймолодшу лауреатку, чотирирічну Мирославку Коробенко «Співаючим янголом» нагородив сам міський голова Володимир Хомко (на фото).
– Багато хорошої, талановитої молоді зібралося на «Бурштинові нотки» до Рівного, – розповів, підсумовуючи перебіг конкурсу міський голова. – Ми хочемо дати путівку в життя якнайбільшій кількості творчих особистостей, хочемо, щоб вони отримали справжні взірці для наслідування, такі, як учасники сьогоднішнього представницького журі. А місто до того ж отримало чудовий конкурс, який уже, фактично став міжнародним, і підтримало свій статус бурштинової столиці України.
Сергій СНІСАРЕНКО

Більше фото з гала-концерту — в галереї.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.