Володимир Хомко спробував себе у ролі Святого Миколая [+ФОТО]

Декабрь 19 11:32 2011

Міський голова Рівного разом із Святим Миколаєм привітав зі святом вихованців центру ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець» та навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина».

19 грудня для українських дітей – особливий день. Адже на нього вони з нетерпінням чекають цілий рік. Подарунки, солодощі, неочікувані сюрпризи – ось що приносить із собою Святий Миколай. А ще – святковий настрій, сміх та радість. Саме така атмосфера панує сьогодні у центрі РПРСА «Пагінець» та НРЦ «Особлива дитина». Міні-вистава, розповіді про Святого Миколая, пісні, вірші у виконанні дітей прозвучали у стінах навчальних закладів для дітей з особливими потребами. Дитячу радість розділив з малечею й міський голова Рівного.

Володимир Хомко разом із начальником управління освіти Василем Харковцем подарували дітям солодощі. Міський голова привітав усіх зі святом, побажав щастя, радості та взяв обіцянку з дітей, що наступного року знову повернеться до них з подарунками, якщо вони гарно поводитимуться і слухатимуться дорослих.

Марина ФУРС

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.