Я не хочу платити за послуги, яких не отримую

Декабрь 15 09:36 2011

Шановна редакціє! Хочу поговорити про узаконену корупцію в комунальному господарстві.

Ми – народ, джерело державної влади. Чому ж тоді жеки вперто маскують від нас навіть те, за що ми повинні їм платити. Що це за таємниці?

Надсилаю вам корінець рахунку за квартиру. Тепер у ньому дещо розписано, а раніше я навіть уявлення не мав, що існують такі послуги і що їх можна вимірювати квадратними метрами. Наприклад, вивезення сміття. Або скільки зовнішнього освітлення, яке не вимикають по 12-15 годин, припадає на метр моєї квартири? А хто запитав, чи потрібне воно мені вночі?

І хто мені розповість, що таке прибудинкова територія та площа під будинком, де вона починається, де закінчується, і скільки її. Як може статися, що хтось на оплаченій мною землі ставить гараж або роками паркує авто на тому ж місці. Я, виходить, плачу за двір, а асфальт навколо вщент зруйнований колесами десятків сусідських машин. Вибоїни, калюжі. Мешканці обривають підбори, а сміття з тих ям неможливо прибрати.

Повернемося до рахунку за квартиру. Послуги із четвертої до одинадцятої позицій ніхто ніколи не надавав. Наприклад, я за тридцять років не бачив, щоб у моєму будинку здійснювали обслуговування внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, холодного водопостачання, аварійне обслуговування систем водо- та електропостачання, обслуговування димовентканалів, дезінфекцію, дератизацію, поточний ремонт, доглядали за номерними знаками. Про систему диспетчеризації взагалі мовчу: в будинку немає ліфта. Звертався до комітету захисту споживачів. Тут роз’яснили: якщо нема угоди з жеком, не потрібні мені послуги можна не оплачувати або платити тільки за ті, які виконують. Але платити мушу за все: якщо не оплачу щось як невиконане, мені ту суму виставляють у борг.

Але влада не чує людей або не хоче реагувати на запити простих смертних. Як можна з нею розмовляти, як можна мати з нею хоч яку-небудь угоду?

Василь ГУМЕНЮК, пенсіонер

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.