Що порадять, тим і лікуємось

Декабрь 15 12:13 2011

Але до чиїх порад ми прислухаємося – лікарів, фармацевтів, реклами? Наші журналісти поцікавилися в рівнян, як саме вони обирають для себе ліки, коли захворіють, і чиїм рекомендаціям більше довіряють.

Олександр НЕСТЕРУК, депутат Рівнеради:

– Ліки купую тільки коли хворію, та й то після візиту до лікаря, і лише те, що прописують. Самому лікуватися і собі щось «призначати» – так і в могилу себе загнати недовго. Тому ніяка телевізійна чи зовнішня реклама не впливає на мій вибір у аптеці. Крім того вже встиг помітити таку деталь: чим більше рекламують якийсь препарат чи товар, тим він гірший і дорожчий. Широко розрекламовані товари, як правило, не дуже хорошої якості.

Оксана, бухгалтер:

– Іноді звертаюся до лікаря, іноді купую медпрепарати, якими вже раніше лікувалася. Бо йти в поліклініку, де завжди великі черги, не дуже зручно. Особливо з дитиною. Коли приходжу в аптеку, дуже часто раджуся з фармацевтом, який саме препарат краще обрати. Рекламі медпрепаратів не довіряю. Бо переконана, що рекламується те, що не дуже ефективне. Сама стикалася з такими фактами не раз. Тому довіряю лише рекомендаціям фахівців- лікарів або фармацевтів.

Мечислав, активний пенсіонер:

– Мені 70 років, але ліків не купую, а доріжка до лікарні для мене давно заросла. Маю власну систему збереження здоров’я. Вже багато років практикую вегетаріанство, обливаюся холодною водою, граю в футбол. Завжди раджу знайомим і друзям: читайте книги, бо ж є дуже багато видань, присвячених цілительству і народній медицині. Головне – цікавитися, намагатися змінити спосіб життя,  тоді можна не страждати й забути про лікарів.

Тетяна, тимчасово не працює:

– Краще не хворіти. Але якщо за­хворію – звертаюся до лікаря. В останні роки у мене з’явився сімейний лікар, який знає, на що хто хворіє, і може дати рекомендацію навіть по телефону. Тож іноді ходжу до нього на прийом, іноді  просто телефоную, а іноді купую ліки, якими вже користувалася. Нових, неперевірених препаратів не купую.

Леся, студентка:

– Коли хворію, то приймаю ті ліки, які мені рекомендує мама. До лікаря практично не ходжу. Іноді, коли все ж доводиться самій щось купувати в аптеці, раджуся з фармацевтом.

Сергій, займається книгорозповсюдженням:

– Ліків не купую, їх просто не визнаю. Також намагаюся не хворіти. Займаюся профілактикою: баня, масажі, правильне харчування. Коли все ж  захворію, відновлюю здоров’я народними, перевіреними методами.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.