Слова повинні мати зміст

Декабрь 15 10:08 2011

Ми часто чуємо слова: милосердя, любов, людяність, співчуття. Але для багатьох це просто слова, у зміст яких вони не вникають. А проте милосердя – це не лише матеріальна допомога чи якась велика пожертва для заспокоєння совісті, а й позитивні почуття, особливе ставлення до людей. Можна багато й красиво говорити про благодійність. Але тільки одиниці здатні щоденно і непомітно творити добро.

Ось уже вкотре в ЗОШ №6  проводять благодійний марафон «З вірою – в майбутнє!» на підтримку дітей-сиріт, малозабезпечених і дітей-інвалідів. Наша велика шкільна родина щороку збирається, щоб зігріти душі дітей, поселити в їхніх маленьких сердечках впевненість у завтрашньому дні, подарувати їм хвилини радості та надати матеріальну допомогу.

Цього року я разом з іншими учнями стала учасницею благодійного марафону, який відбувся 2 грудня. Зі сцени лунало багато теплих слів, почуття любові виливалися в піснях, до струн душі торкалися вірші, а позитивного настрою додавали запальні танці.

Під час благодійного марафону були зібрані кошти, які ми передали опікунам дітей-сиріт, які навчаються у нашій школі, а також дітям із малозабезпечених сімей.

Ольга КУЛІШ, учениця 9-А класу ЗОШ № 6 м. Рівне

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.