За вивіз сміття – платитимемо окремо

Декабрь 15 09:18 2011

Уже з 1 січня 2012 року за вивезення сміття будемо платити за окремими квитанціями, так як за світло, газ чи воду. Вивести зі структури квартплати плату за вивезення твердих побутових відходів вирішив цього тижня міськвиконком.
У деяких сусідніх містах така практика вже існує. У Рівному необхідність розділити платежі виникла через величезні борги за вивезення сміття. Мешканці справно оплачують цю послугу через квартплату. Однак, жеки не переказують необхідних сум сміттєзбиральним підприємствам, використовуючи їх на власні потреби.
— Тому я ініціював розділення платежів, — прокоментував ситуацію міський голова Рівного Володимир Хомко. – Тоді наші два сміттєзбиральних підприємства (КАТП-1728 і «Санком») більше не залежатимуть від жеків, самі збиратимуть гроші за свої послуги, матимуть власні абонентські служби і так далі.
Крім того, нещодавно міські комунальники завершили обмірювання прибудинкових територій житлових будинків, що є в комунальній власності. Отримані дані будуть використані для встановлення побудинкових тарифів квартплати. До речі, для окремих рівнян, які мешкають у невеликих будинках, вони можуть суттєво зрости, адже збільшиться плата за прибирання прибудинкових територій. Водночас для мешканців багатоповерхівок тариф може зменшитися.
Наталія КОРКОШ

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.