Де ж та вулиця, де ж той дім?

Декабрь 15 09:27 2011

Наближається літо 2012-го – час фіналу чемпіонату Європи з футболу. Можливо, й наше місто буде задіяне в обслуговуванні вболівальників із країн Європи. Але як важко щось знайти в нашому місті!

Так незручно за нашу міську владу, коли приїжджі запитують на будь-якому вокзалі, як проїхати до готелю чи до продуктового або промтоварного базару. Про це на наших вокзалах немає ніякої інформації. Немає схеми міста на стендах із назвами вулиць, готелів, ресторанів, кафе, великих магазинів, станцій ремонту автомобілів тощо.

Щодо вказівників назв вулиць, то їх дуже мало, а якщо є, то розташовані в дуже незручних місцях. Наприклад, коли їдеш Соборною, то зовсім не видно назв вулиць, які відходять від неї. Вони ж повинні бути на видному місці!

А наш чудовий підземний торговий перехід! Усе в ньому є, крім… інформації. Враження таке, що проектанти і будівельники жодного разу в житті не були в метро, інакше на кожному виході були б вказівники: «Вихід до продовольчого ринку», «Вихід на Театральну площу», «Вихід до ринку Дикого», «Вихід до тролейбусів №№…».

Людям потрібно знати не лише номери тролейбусів, але й куди вони їдуть. Чомусь у Європі не написано на зупинках, як у нас: «№3 та інтенсивність руху», а «№3. На мототрек через центр, автовокзал. І далі – середня інтенсивність руху». Все зрозуміло, й нікого не потрібно запитувати.

Я живу в районі автовокзалу. Тут проходить 12 маршрутів автобусів, і ні­хто не знає, куди вони їдуть. Немає інформації, а лише номери й виписка із графіків руху.

Номери будинків «засекречені» – на початку і в кінці вулиці їх майже не видно. Наприклад, номер будинку на вул. Костромській, 1 нанесений на вул. Орлова й біля першого під’їзду, а з вулиці Костромської немає нічого

Якось подумав, як із сарненського чи луцького напрямків доїхати до готелю на площі Театральній? Ніде немає вказівників, а біля готелю – автостоянки під охороною. А вказівники повинні бути й англійською мовою. І коли ж це буде зроблено, адже часу залишилося дуже мало?

Вілен ДОЛЯ

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.