Депозит «Різдвяний»: приваблива ставка плюс призи

Декабрь 15 10:05 2011

Новорічні та різдвяні свята принесуть приємні подарунки не тільки дітям, але й дорослим. Українські банки відчутно підвищили ставки за короткостроковими депозитами, аби додатково залучити від громадян кошти. Не відстають від них і кредитні спілки, пропонуючи інколи навіть кращі умови. Зокрема, кредитна спілка «Рівненщина» для своїх членів запровадила новий вид депозиту – «Різдвяний», який, на думку багатьох експертів, сьогодні є найкращою пропозицією в нашому регіоні.

–  У нас завжди ставки трішки вищі, ніж банківські, –  розповів голова правління КС «Рівненщина» Микола Котнюк. –  Тому коли банки трішки підняли ставки на період новорічних свят, ми прийняли рішення: наші члени повинні мати найкращі умови. І тому впровадили депозит «Різдвяний», який передбачає розміщення коштів терміном на три місяці під дуже привабливу ставку –  25% річних із виплатою відсотків щомісячно.

Мінімальна сума, яку треба вкласти, щоб отримувати таку відсоткову ставку, зовсім невелика – лише п’ятсот гривень. Тому скористатися цим депозитом може кожен мешканець області незалежно від його фінансових статків. А розмістивши кошти до нового року, можна ще й виграти нову хлібопіч або інші призи, які будуть розігруватися серед членів спілки напередодні свят.

–  Ми завжди намагаємося пропонувати нашим членам найкращі умови, – розповідає заступник голови КС «Рівненщина» Святослав Клічук. – Депозит «Різдвяний», а також чудові призи для вкладників спілки –  ще одне тому підтвердження. Залучені кошти вкладаємо в кредитування енергозберігаючих заходів для населення. Заміна вікон чи встановлення лічильників – такі заходи мають позитивний економічний ефект і швидко окуповуються. А таке розміщення коштів є надійним та вигідним як вкладникам, так і позичальникам.

Тетяна КОВАЛЬЧУК

Офіси КС «Рівненщина»: в Рівному – на вул. Кн. Ольги, 9, (тел. 62-33-96); Кузнецовську – м-н Вараш, 23-а, тел. 370-85.

Ліцензія Держфінпослуг про надання фінансових послуг на залучення внесків (вкладів) на депозитні рахунки АВ №446255 від 26.02.2009.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.