Два роки за продаж дитини – мало

Декабрь 15 10:44 2011

Так вважають прокурори, а тому опротестували вирок суду

Про 22-річну повію, яка навесні намагалася продати свого 9-місячного сина за 40 тисяч доларів, наша газета повідомляла у березні. Тоді, відразу після передачі грошей, матір і її спільницю затримали міліціонери. І ось наприкінці листопада справа нарешті дійшла до логічного фіналу.

За вироком Рівненського міського суду матір дитини засуджено до позбавлення волі строком на 2 роки, а її спільницю – на рік із конфіскацією половини частки майна, яке є її власністю.

Прокуратура міста вже внесла апеляцію на невідповідність призначеного покарання тяжкості злочину та особам засуджених. Державний обвинувач вимагає більш суворої міри – 9 та 8 років позбавлення волі.

А зраджений рідною матір’ю хлопчик, якому вже майже півтора року, підростає в дитячому будинку. Він поки не може зрозуміти, від якої біди врятували його правоохоронці. Адже дитина реально могла потрапити до торговців людськими органами.

Сергій СНІСАРЕНКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.