Валентина Шандалюк: «Для здоров’я зубів не їм гарячого»

Декабрь 15 09:57 2011

У мене за спиною вже майже шість десятків років, але багато хто дивується від того, що усміхаюсь на всі свої, збережені ретельним доглядом зуби. Секретів особливих не маю. Але якщо мій досвід комусь допоможе – буду тому рада.

Читаючи різну корисну літературу, зауважила: якщо моряки, які тривалий час перебували на кораблях і не мали достатньо вітамінів, брали із собою часник, цибулю і лимони, то не мали проблем із зубами, на відміну від тих, хто нехтував цими продуктами. Тому в моєму щоденному раціоні обов’язково є часник: можу з’їсти зубок, а якщо посмакує – то й цілу головку за раз. Якщо немає під рукою часнику, заміняю його цибулею. А в чай замість цукру люблю класти лимон.

Ніколи не споживаю дуже гарячої їжі – будь-то перші страви чи напої, щоб не тріскалась емаль на зубах і щоб вони зрештою не псувались.

Останнім часом цього не роблю, але раніше періодично протирала зубну емаль попелом із дуба. Полоскала рот після цієї процедури настоєм ромашки, календули чи дубової кори.

Для профілактики захво­рювань ясен ніколи не брала жуйки, а їм моркву, редьку, яблука та інші тверді овочі і фрукти.

І, звичайно, за правило маю обов’язкове чищення зубів щоранку і щовечора. Після таких гігієнічних і профілактичних процедур мені ніколи не соромно усміхнутися. Бо я з природи оптимістка, люблю дарувати усмішку іншим і отримувати її у відповідь.

Валентина ШАНДАЛЮК, пенсіонерка м. Рівне

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.