«Кардинал» розгнівався

Декабрь 15 08:53 2011

Семиматчева безвиграшна серія МФК «Кардинал-Рівне» перервана! У тринадцятому турі чемпіонату України з футзалу «Екстра-Ліга» рівняни приймали «Єнакієвець» і не залишили каменя на камені від суперника – 7:2 (5:0). Нарешті господарів «прорвало», і вони змогли перемогти з великим рахунком.

Рівняни вже в дебюті матчу зусиллями Михайла Волянюка (4-та хвилина) повели в рахунку. Через три хвилини подвоїв рахунок Мар’ян Маринюк. Гості до­кладають надзусиль, аби відігратися, і… пропускають. На 11-ій хвилині відзначився Олександр Бондар, а на 14-ій – Михайло Волянюк оформляє дубль. Рахунок змусив «Єнакієвця» випустити п’ятого польового, який майже постійно перебував на майданчику до кінця гри. Відсутністю воротаря господарі скористалися на 19-ій хвилині – відзначився Юрій Когут.

Другий тайм став продовженням завершення першого. Гості намагалися розіграти зайвого гравця, а господарі проводили миттєві контратаки або ж просто ціляли в порожні ворота. Двічі «Єнакієвцю» вдалося скористатися більшістю, а рівняни двічі покарали суперника за відсутність воротаря. На 35-ій хвилині відзначився Віталій Танський, а остаточний рахунок встановив воротар МФК «Кардинал-Рівне» Андрій Пітуля (39-та хвилина) – 7:2.

Микола Шевцов, головний тренер МФК «Єнакієвець»:

– Ми очікували від господарів хорошої гри, але не передбачали, що поразка буде розгромною. Перед гравцями ставилося завдання зіграти якомога надійніше і дисцип­лінованіше. На превеликий жаль, команда установку не виконала. Вітаю рівнян із заслуженою перемогою.

Сергій Піддубний, головний тренер МФК «Кардинал-Рівне»:

– Сьогоднішня гра була для нас завершальною в другому колі і в 2011 році загалом. Ми мали нестримне і палке бажання здобути перемогу. У нас була хороша реалізація, чого не скажеш про попередні матчі. Приємно, що відновились Олександр Басіч, Павло Дармовіс. Пішла сьогодні гра у Волянюка, який забив свої голи, проявивши справжні бомбардирські якості. Загалом усі молодці, тому важко когось виділити окремо.

На жаль, пішов з команди Андрій Федюк. У мене як тренера до нього як в ігровому, так і в тренувальному процесі жодних претензій не було. Андрій не міг допомогти команді настільки, наскільки цього від нього чекали. Раніше я говорив, що є бажання підсилити команду. Про Новака я вже казав, а другим гравцем є Михайло Грицина – гравець команди «Шанс-Авто». Окрім того, в нього є ще брат Микола. Щоправда, якщо першого ми бачили в грі, то про гру другого лише чули. Обидва брати закінчили школу львівських «Карпат». Згодом перейшли в міні-футбольний «Кардинал», де далі шліфують майстерність. До наступного матчу майже місяць, тому матимемо нагоду провести планомірну підготовку.

У турнірній таблиці лідирує львівська «Енергія» – 24 очки. На одне менше у харківського «Локомотива». З 11 очками МФК «Кардинал-Рівне» перебуває на п’ятій сходинці. Наступний матч наша команда проведе 4 січня. Вдома прийматимемо «Енергію».