Спортивний тиждень

Декабрь 14 12:58 2011

Завершилося перше коло відкритого чемпіонату Рівного з футзалу. У заключних матчах сьомого туру зафіксовані рахунки: «Карат» – «Ребелс» – 6:3 і «Славія» – «Рівне-112» – 5:5. Проміжним чемпіоном стала ­команда «ДЮСШ-4-МЕГУ» – 18 очок. На п’ять менше у «Славії» та «Хіміка».

Відбулося жеребкування 1/8 Кубка міського голови Рівного з футзалу, де визначилися пари: «Рівнегаз» – «Феміда», «Віліс-УПСК» – «Фронт змін», «ДЮСШ-4-МЕГУ» – «Хімік», «Віва» – «Епіцентр», «Карат» – «Славутич» і «Славія» – «ДЮСШ-Верес-96». У двох матчах визначилися невдахи і переможці: «Квартал» – «Рівне-112» – 1:6; «Сокіл» – «Ребелс» – 1:3.

У першості Рівного з футзалу (друга ліга) команди зіграли три тури. Без поразок ідуть два колективи: «Тріумф» і «Славутич» (по 9 очок).

У змаганнях Меморіалу Героя Радянського Союзу генерала Дмитра Карбишева з легкої атлетики у Бресті взяли участь майже 700 учасників із сорока міст семи країн Європи. Рівненські спортсмени повернулися додому з нагородами. Катерині Климюк (тренер Валерій Дубіч) не було рівних на дистанції 600 і 300 метрів, а Олексій Каширський (тренер Михайло Бугайчук) був першим на дистанції 60 метрів з бар’єрами. Бронзові нагороди здобули: Олеся Мостова (тренери Степан Янчук і Світлана Кожарко) на дистанції 60 метрів з бар’єрами, Андрій Тарасюк (тренери Валерій та Петро Дітлашки) на дистанції 2000 метрів, Юлія Рибчук (тренер Валерій Дубіч) на дистанції 60 метрів, дівчата і хлопці в естафетному бігу 4 по 200 метрів.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.