Несподіваний результат

Декабрь 14 15:55 2011

Після п’ятиматчевої безпрограшної виїзної серії БК-93 «Пульсар-ШВСМ» привчив своїх уболівальників до перемог. Тому такою несподіванкою була подвійна поразка від запорізького «Авіастара» на власному майданчику в черговому турі чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі – 65:73 та 66:75.

У суботу доля матчу вирішувалася в останній чверті, на яку суперники вийшли за нічийного рахунку – 49:49. На жаль, гості виявилися сильнішими. Вигравши чверть, вони святкували загальну перемогу – 73:65 (13:13, 17:18, 19:18, 24:16). У неділю підопічні Михайла Переверзія провалили третю чверть (8:20). Відіграти різницю в одинадцять пунктів (53:64) рівнянам не вдалося. Фінальний свисток зафіксував поразку – 66:75 (18:23, 27:21, 8:20, 13:11).

Михайло Переверзій, старший тренер БК-93 «Пульсар-ШВСМ»:

– У поразках я бачу дві основні причини. По-перше, добре зіграла команда-суперник, а по-друге – гравці моєї команди не продемонстрували тієї гри, яку мають показувати. Обидва матчі проходили за однаковим сценарієм – суперники йшли очко в очко. На жаль, не реалізували стовідсоткові моменти і програли два-три підбори.

За рівнян відзначалися: Шемосюк – 19 і 9 очок, Мякінін – 14 і 13, Куракін – 9 і 1, Ворнік – 9 і 19, Коров’яков – 7 і 2, Артимович – 5 і 8, Гусаківський – 2 і 0, Липін – 0 і 8, Кузмінець – 0 і 6.

Результати решти ігор: «Авантаж-Політехнік» – «Волиньбаскет» – 101:94 і 89:86, БК «Кремінь» – «Спортліцей» – 75:63 і 58:40, «Мусон» – «Тернопіль-ТНЕУ» – 117:73 і 95:47. У турнірній таблиці лідирує «Авантаж-Політехнік» – 26 очок (12 перемог і 2 поразки). На очко менше у «Волиньбаскета» (11-3) і «Мусона» (11-3). По 22 пункти у БК-93 «Пульсар-ШВСМ» (8–6) і БК «Кремінь» (8–6).

Наступні матчі наша команда проведе вдома. 17 грудня (о 17-ій годині) та 18 грудня (о 12-ій годині) підопічні Михайла Переверзія прийматимуть севастопольський «Мусон».