За фактом поранення єгерів, порушена кримінальна справа

Декабрь 14 16:44 2011

13 грудня бригада до складу якої входили працівники лісової охорони Рівненського природного заповідника проводила рейд на території Старосільського лісництва Рівненського природного заповідника. Перебуваючи на території лісництва, що знаходиться між с. Старе Село і Вежиця Рокитнівського району, вони поручи гавкіт собаки у напрямку с. Вежиця. Розділившись на дві групи, лісівники попрямували в 55 квартал Старосільського лісництва.
Групу незнайомців з мисливськими рушниця, які стояли навколо вогнища, побачили інженер охорони і захисту лісу Сергій Кирилович та майстри лісу Микола Францевич і Володимир Чурилович. Підійшовши до озброєних людей Сергій Кирилович представився працівником лісової охорони, показав службове посвідчення та запропонував громадянам скласти зброю та боєприпаси на безпечній відстані. Натомість невідомі, погрожуючи вогнепальною мисливською зброєю, почали розходитися навколо працівників лісової охорони. Сергій Кирилович відійшовши на безпечну відстань змушений був здійснити попереджувальний постіл у повітря зі службового пістолета для стрільби гумовими кулями. Після цього один з озброєних громадян здійснив чотири постріли з п’ятизарядної мисливської рушниці в землю перед працівниками лісової охорони, четвертим пострілом він влучив майстрові лісу Миколі Францевичу у низ живота. Водночас всі браконьєри почали тікати. Сергій Кирилович та Володимир Чурилович почали переслідування. Один з втікачів відстрілюючись, поранив Сергія Кириловича у грудну клітку. Майстер лісу Володимир Чурилович припинив переслідування, викликав швидку, правоохоронців та інших членів рейдової бригади.
Потерпілих доправили до амбулаторії, а потім до районної лікарні сел. Рокитне. Вони перебувають в реанімаційному відділенні.
38 річний Сергій Кирилович має двох дітей, 37-річний Микола Францевич виховує 6 дітей.
Ця прикра подія сталося на території Рівненського природного заповідника. Відповідно до ст. 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», у заповіднику полювати взагалі заборонено. Виявлення ж людей зі зброєю вже є фактом браконьєрства. У таких випадках передбачена конфіскації зброї, а матеріали про правопорушення направляються в міліцію, яка порушує кримінальну справу.
Як повідомили з СЗГ УМВС України в Рівненській області, слідчий СВ Рокитнівського РВ УМВС за цим фактом порушив кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого частиною 1 статті 15 та пунктом 1 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України (замах на умисне вбивство двох більше осіб). Слідчі дії тривають.
Про це повідомляє прес-служба Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

write a comment

1 Comment

  1. Декабрь 15, 08:36 #1 ВВС

    Беспредел!

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.