Інформація управління комунальною власністю міста про оголошення конкурсів

Декабрь 13 09:48 2011

ІНФОРМАЦІЯ
управління комунальною власністю міста про оголошення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об’єкта з метою визначення ринкової вартості для цілей оренди.

1. Назва об’єкта:

— нежитлове приміщення загальною площею 42,1 кв. м (у тому числі площі загального користування – 7,1 кв. м), розташоване на вул. C. Петлюри, 1 у
м. Рівне.

2. Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта для цілей оренди.

3. Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі за встановленою формою; копію установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; копії посвідчення про підвищення кваліфікації оцінювачів; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформацію про претендента (документ, у якому зазначаються відомості про претендента щодо його досвіду проведення незалежної оцінки державного (комунального) майна для цілей оренди, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним для незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо); конкурсну пропозицію щодо вартості виконання робіт з оцінки об’єкта оренди, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях) – в запечатаному конверті.

4. Конкурсна документація та підтвердні документи подаються в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

Місцезнаходження конкурсної ко­місії: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а,
каб. 211, контактні телефони: 26-75-23, 22-24-96, 26-38-44.

Останній день прийому конкурсної документації – 26 грудня на 2011 року (до 17.00) за тією ж адресою, тел. для довідок 26-75-23, 22-24-96, 26-38-44.

5. Конкурс відбудеться 30 грудня 2011 року об 11.00 в управлінні комунальною власністю за адресою м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.