Своїми руками

Декабрь 09 16:06 2011

Різдвяyна зірка на міській ялинці виготовлена руками батьків і дітей-вихованців будинків сімейного типу, а також прийомних сімей на майстер-класі, який організувало для них управління освіти. Провели ж майстер-клас працівники міського центру творчості учнівської молоді.

Як розповіла директор центру Тетяна Сосновчик, торік під час проведення акції «Зроби зірку на ялинку» працівники центру провели п’ять майстер-класів із чиновниками, а цьогоріч запросили дітей і батьків із будинків сімейного типу та прийомних сімей. Вони охоче відгукнулися на такий захід, бо діти люблять майструвати з дорослими й хотіли самостійно виготовити зірку на міську ялинку, а потім зробити своїми руками прикраси ще й для дому, вертепу, покуття, на власну ялинку.

Всі, і діти, й дорослі з великим бажанням взялися до роботи після того, як завідувачка художньо-технічним відділом центру Тетяна Приймачек розповіла, як виконати завдання з тих матеріалів, що їм запропонували, та ще й продемонструвала готову зірку.

Для виготовлення зірки обрали будівельний пінопласт рожевого і блакитного кольору, який добре ріжеться, не сиплеться й зможе витримати будь-яку погоду протягом місяця. Середину зірки діти прикрашали виготовленими з пластика та самоклеючої плівки ялинками, сніжинками, дзвіночком чи кулькою. Це для того, щоб легко було впізнати свою зірку на міській ялинці. А попрацювали всі на славу. Оксана Зарічнюк зі своїми шести дітками Вірою, Марією, Михайлом, Ганнусею, Анею та Іриною майстрували вправно, не відставали від них батьки та діти з прийомних сімей. У кожної сім’ї вийшла своя неповторна зірка, якій вони щиро раділи. А 13 грудня майстри представлять ці вироби на виставку в будинок культури «Текстильник» і  сфотографуються з ними та з іншими учасниками.  На згадку всім, хто взяв участь у проекті «Зроби зірку на ялинку», буде випущено буклет із фотографіями, який кожна родина отримає 19 грудня, на день Святого Миколая, під час відкриття головної ялинки міста.

Валентина ПОГОНСЬКА


  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

3 комментария

 1. Декабрь 10, 08:57 #1 Чекун

  Кожен рік ті іграшки клеять. А навіщо? Невже наше місто таке бідне, що не може купити гарні іграшки разт і назавжди?

  Reply to this comment
 2. Декабрь 11, 21:17 #2 ...

  погоджуюсь з Чекуном !

  Reply to this comment
 3. Декабрь 12, 23:37 #3 До Чекуна

  А подумати слабо? Коли на ялинці твої іграшки висять, ти напевно і не можеш навіть подумати, яка гордість у дитини… А взагалі б і ялинку треба довірити дитині «запалити» на день Святого Миколая. Бачив як в Вашингтоні минулого року дитина «відкривала» ялинку. То було супер, а то в нас звиклі, що «дядечки» запалюють. Їм аби зайвий раз посвітитися.

  Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.