Заодно вчаться професії і благодійності

Декабрь 09 15:59 2011

Професійні настанови ліцеїсткам-перукаркам дає майстер виробничого навчання Рівненського професійного ліцею Наталія Вельбовець.

Ось уже сьомий рік майбутні перукарі з числа учнів Рівненського професійного ліцею регулярно навідуються в обласну організацію Українського товариства сліпих, щоб надати перукарські послуги утосівцям.

Голова обласної організації УТОСу Любов Боровська завжди хвалить учениць за старанність і чемність, бо те і те нині в неабиякій ціні. Для незрячих це ще й хороша фінансова підмога, бо щоразу виділити 20-30 гривень на стрижку з їхніх мізерних пенсій буває складно.

Учениці ліцею, за домовленістю з дирекцією, мало того що самі приходять прямо в організацію, то ще й стрижуть інвалідів безоплатно. А щоб жодна людина не почувалася забутою, хворих, немічних, одиноких незрячих, на їхнє прохання, юні перукарки обслуговують удома. Втішає така практика й педагогів. Адже їхні вихованки вчаться не тільки фаху, а й добродійності.

Ось і цими днями одна з груп майбутніх перукарів-манікюрниць  Рівненського професійного ліцею причепурила всіх охочих утосівців, а інша група навідалась із цією метою до малюків у будинок дитини.

Марія КОРНІЙЧУК


write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.