Усе на світі можна зробити з паперу (+ФОТО)

Декабрь 08 16:28 2011

Таким світом на кілька тижнів стала зала відділу інформації та документів виробничої тематики Рівненської державної обласної бібліотеки, яка спільно з Рівненським державним обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді влаштувала виставку-конкурс з орігамі «Паперовий світ».

Орігамі – японське мистецтво складання різних фігурок з паперу, яке успішно використовують у педагогіці та арттерапії. Складання «всього на світі» з паперового квадрата заворожує як фокус, як маленьке диво.
Яскраві та оригінальні творчі роботи вихованців навчальних закладів та закладів позашкільної освіти Рівненщини представлені на виставці з різних напрямів орігамі: традиційне, модульне, квілінг, кусудама. Квіти у вазах, тварини, пейзажі, картини, іграшки, казкові персонажі, посуд, торти та інші витвори з паперу захоплюють, дивують витонченістю форм і тим, що їх можна скласти з одного паперового листа без надрізування і склеювання.
Під час виставки відбулися два майстер-класи: з квілінгу, який провела методист Здолбунівської районної станції юних техніків Тетяна Пашинська, і з традиційного орігамі, яке продемонстрував учень 3-го класу ЗОШ № 5 Назар Колонтирський. Кожен охочий ще до середини грудня, доки в обласній бібліотеці діє ця виставка, має можливість поринути у світ орігамі. Задоволення від побаченого гарантуємо.

Людмила ШАПІРКО,
головний бібліотекар державної обласної бібліотеки


write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.