Семінариста знайшли повішеним

Декабрь 08 12:18 2011

Це сталося на території Успенського собору Володимира-Волинського. Там знайшли мерт­вим 18-річного Леоніда Кураєва із села Великий Житин Рівненського району.

Він був семінаристом Володимир-Волинської духовної семінарії. Юнак помер у ніч на 28 листопада. Напередодні він збирався піти до лікарні, але до наступного дня, на коли намітив цей похід, не дожив.

– Серед колег-першокурсників він особливо не вирізнявся ані поведінкою, ані знаннями, тому для єпархії це був великий шок, – розповів керівник прес-служби Володимир-Волинської єпархії УПЦ Віктор Мартиненко.

У семінарії вважають, що видимих причин скоєння самогубства у хлопця не було. Крім того, як учень семінарії, юнак добре знав про те, що самогубство – страшний гріх для християнина, однак вчинив його. Що він сам зважився на вчинення такого гріха, не вірять ні односельчани, ні батьки юнака, ні його духовний наставник протоієрей Ростислав.

Рідні знайшли на тілі сина ушкодження, не властиві для самогубства через повішення, тому сподіваються, що смерть Леоніда стане підставою для прискіпливого розслідування, яке встановить правду.

Валерій ВІТРУК

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.