Росіянка зробила собі найбільші губи в світі

Декабрь 08 09:20 2011

Мешканка Санкт-Петербурга 22-річна Крістіна Рей витратила понад шість тисяч доларів на сто ін’єкцій силікону, в результаті яких стала володаркою найбільших губ у світі.

Дівчині завжди здавалося, що у неї занадто тонкі губи. Свою першу операцію зі збільшення губ Крістіна зробила в 17 років. Зразком для наслідування для неї була Джессіка Кролик з мультиплікаційного фільму «Хто підставив кролика Роджера».

Нині Крістіні 22 роки. Незважаючи на те, що її губи за п’ять років збільшилися в кілька разів, вона не збирається зупинятися на досягнутому.

Каже, що не відчуває ніякого дискомфорту від того, що її губи більші, ніж в інших. Вона без проблем може пити, їсти і цілуватися. А біль від силіконових ін’єкцій швидко зникає. У майбутньому дівчина планує зробити собі кілька пластичних операцій зі збільшення грудей, зміни форми носа і вух. Останні, за її задумом, будуть загостреними знизу, як у ельфів. Крістіна Рей каже, що їй подобається бути не такою, як усі.

Джерело: Вести.ru

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.