Одинадцята сесія Рівнеради закінчилась з третього разу

Декабрь 08 14:14 2011

На третьому пленарному засіданні одинадцятої сесії міської ради розглянули всього три питання, та й на тому сесію закрили. Наступна має відбутися 22 грудня, після того, як  група депутатів повернеться з поїздки до Страсбурга.

А восьмого грудня на третьому пленарному засіданні депутати повторно розглянули два земельні питання, які відклали для глибшого вивчення з попередніх пленарних засідань, та внесли зміни до бюджету Рівного на цей рік. Зокрема, сесія вирішила збільшити на 96,9 тисячі гривень доходи бюджету міста, за рахунок чого буде збільшено на цю ж суму доходи загального фонду бюджету.

Крім того видатки загального фонду бюджету збільшили на 536,9 тисячі гривень за рахунок спрямування додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів у розмірі 100 тисяч гривень та розподілу вільного залишку бюджетних коштів загального фонду, відновленого внаслідок зменшення видатків бюджету розвитку (спеціального фонду), джерелом для яких були передані із загального фонду 440 тисяч гривень.

Обсяг резервного фонду бюджету депутати збільшили на 777,627 тисяч гривень.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.