Нова розмітка на свіжому асфальті

Декабрь 08 15:24 2011

Їздити такою вулицею, якою стала ділянка від Соборної до Драгоманова на вулиці Чорновола, для водіїв саме задоволення. Але найголовніше, що маршрутні таксі, які зупиняються тут тепер уже на законних підставах, не спричиняють заторів.

На численні прохання рівнян шляховики обладнали на ділянці від Соборної до Драгоманова дві зупинки громадського транспорту із заїздами-кишенями.

Замовником робіт із капітального ремонту виступило головне управління з питань будівництва і архітектури. Його начальник Юрій Сідлецький задоволений результатом:

– Шляховики повністю зрізали старий пошкоджений асфальт, підняли бордюрні камені, виставили в одній площині з покриттям люки колодязів інженерних комунікацій. Ремонт цієї ділянки коштував майже 700 тисяч гривень. Наступного року обласна влада планує спрямувати частину коштів дорожньої субвенції на оновлення дорожнього покриття на наступній ділянці цієї вулиці.

Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

1 Comment

  1. Декабрь 08, 23:31 #1 дорожник

    А чому саме обласне управління вирішило зробити ремонт в місті? Невже через те, що це шлях з дому на роботу і назад голови ОДА? Спаравді, чому?????

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.