Найбільші борги – на совісті збанкрутілих ЖКП

Декабрь 08 15:20 2011

Про наповнення пенсійного бюджету говорили на нараді з керівниками підприємств комунальної власності міста, які допустили велику заборгованість перед Пенсійним фондом. Провів її міський голова Володимир Хомко.

Одне із важливих питань, яке виносилося на нараду, – взаємодія органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Пен­сійного фонду України в місті та органів державної виконавчої служби щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду, стану розрахунків з єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соці­альне страхування.

Начальник управління Пенсійного фонду в м. Рівне Микола Німчук наголосив на тому, що є загроза одностороннього розірвання договорів розстрочки заборгованості зі сплати фінансових санкцій через порушення боржниками термінів їх сплати. Він також оголосив нарощений підприємствами вже у цьому році новий борг з єдиного соці­ального внеску. Він становить 485,5 тисячі гривень, 75,5 відсотка його належить ЖКП «Центральне» (керівник В. Семенюк). Крім цього, 349,1 тисячі гривень боргу наростили приватні підприємства, що обслуговують комунальну галузь, зокрема «Житловик ВВ» і «Добробут ВВ» (керівник В’ячеслав Коваленко).

Керівників підприємств, які допустили заборгованість перед Пенсійним фондом, зобов’язано розрахуватися з боргами до січня. Управ­ління фонду має довести до кожного з них конкретні графіки погашення боргів.

Жанна МЕЛЬНИК,
заступник начальника міського управління праці та соціального захисту населення

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.