Культурно-кадрова революція

Декабрь 08 09:47 2011

Першого дня зими у трьох закладах культури Рівного змінилися керівники. Замість директорів-пенсіонерів на керівні посади прийшли молодші фахівці. Тож відтепер нових керівників мають державна дитяча художня школа, міський будинок культури та міська централізована бібліотечна система. Із усіма ними уклали річні контракти. Якщо вони впораються з новою роботою, наступні контракти підпишуть на триваліший термін.

Від батька до сина перейшло керівне крісло в дитячій художній школі. На зміну 71-річному Анатолієві Мартиненку, який керував закладом упродовж останніх 40 років, прийшов його 44-річний син Артур. Останній, до речі, не лише закінчив цю школу, а й працює в ній із 1988 року.

На представленні нового директора «художки» колективу і журналістам міський голова Рівного Володимир Хомко висловив сподівання на подальшу стабільну роботу закладу для обдарованих дітей.

Артур Мартиненко розповів, що не планує різких змін у роботі школи. Так само він виключив кадрові перестановки, мовляв, усе налагоджено і не потребує перетрубацій.

Анатолій Мартиненко залишився працювати викладачем у художній школі, якій загалом віддав більш як 50 років свого життя. До речі, нині в «художці» працює й син Артура Мартиненка – Ілля.

Доволі неочікуваним стало призначення на посаду директора міського будинку культури композитора, керівника другої міської музичної школи Валерія Марченка. Він замінив у цьому кріслі багаторічного керівника Петра Давидюка. Подейкують, що за збереження за ним посади директора будинку культури просило чимало впливових людей. Однак у владних кабінетах ухвалили інше рішення. Нового директора представили колективу 1 грудня.

– Треба щиро подякувати людям, які багато років керували цими закладами, – прокоментувала нові призначення заступник місь­кого голови, що опікується гуманітарною сферою, Галина Кульчинська. – Але установам потрібні молодші керівники, адже це – нові ідеї, свіжі погляди, нова кров. Вони дадуть поштовх подальшому розвитку галузі. Переконана, що ми зробили правильний вибір, будемо сприяти розвитку закладів так, як зможемо.

Зокрема, міські керівники сподіваються отримати кошти з держбюджету і завершити реконструкцію міського будинку культури, яка триває вже декілька років.

– Ми завершили 14-ту школу, тому далі всі міські гроші будемо спрямовувати на будинок культури, – наголосив Володимир Хомко. – Хочемо зробити його концертний зал по- справжньому європейським. Ще потрібні немалі кошти – 17 мільйонів гривень. Сподіваюся домовитися з Миколою Азаровим про ці гроші. Якщо здамо цей зал, хотілося б, аби й концерти там були відповідні.

Крім того, з 1 грудня замість Тамари Недоводієвої міську центральну бібліотечну систему очолює 40-річна Вікторія Гупалюк, яка раніше працювала в цій установі заступником директора.

Нещодавно також укладено новий контракт на три роки і з керівником зоопарку Олегом Павлюком.

Наталія КОРКОШ

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.