Зароблене на балу розділили на три частини

Декабрь 08 10:00 2011

Ми вже повідомляли, що під час благодійного балу «Барви осені», який відбувся в обласному музично-драматичному театрі з ініціативи Спілки жінок Рівненщини, її міської організації та міського Клубу ділових жінок, було зібрано майже 12 тисяч гривень. Ці гроші ініціаторки першого в нашому місті  благодійного заходу такого рівня вирішили розділити на декілька адрес.

Цими днями голова Спілки жінок Рівненщини Марія Рожко і голова Клубу ділових жінок Єлизавета Чумак побували з благодійною місією у двох дитячих будинках сімейного типу. Зокрема, родині Новосад, яка виховує двох своїх і десятеро прийомних дітей, вони передали 4100 гривень. А для сім’ї Зарічнюків, у якій підростає дев’ятеро дітей, благодійниці придбали річний запас памперсів для дитини-інваліда. Решту грошей жінки-благодійниці передали для тих діток, які нині лікуються в онкогематологічному відділенні обласної дитячої лікарні.

Людмила МОШНЯГА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.