Без перерв і вихідних приймають документи на субсидії

Декабрь 08 14:47 2011

Великих черг за субсидіями вдалось уникнути після того, як було ухвалено рішення про призначення житлових субсидій за спрощеним порядком.

В управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому подали документи цього року 9594 особи, а призначено субсидії – 7409. У жовтні, у зв’язку з початком опалювального сезону й відповідно зі зростанням комунальних платежів, надійшли заяви від 7051 рівнянина, і вже призначено 4966 субсидій. Відмовлено в призначенні субсидій поки що тільки 34 особам. Це в основному сім’ї, в яких обов’язковий відсоток доходу перевищує платежі.

Із питань призначення всіх видів соціальної допомоги і надання пільг за фактичним місцем проживання відбулося 28 засідань спеціальної комісії, на яких розглянули 1645 особових справ.

Для забезпечення максимальної зручності для відвідувачів в управлінні без перерви на обід працює приймальня громадян. У восьми житлово-комунальних підприємствах за територіальним принципом діють пункти прийому документів на призначення субсидії, де відвідувачів приймають щоденно. Через центр зайнятості для допомоги з прийому документів на оформлення субсидій залучено 18 безробітних.

В управлінні працює «гаряча» телефонна лінія (26-67-12). Завдяки їй усі, хто претендує на субсидію, можуть отримати вичерпну інформацію по телефону або ж, у разі необхідності, записатися на прийом до спеціаліста в зручний для них час.

Для зручностей рівнян і прискорення призначення субсидій працівникам відділу продовжено робочий день на дві години. За спеціальним графіком вони працюють і у вихідні.

Ніна БОЛІЩУК,
заступник начальника міського управління праці та соціального захисту населення

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.