«vПроцесі» – найзгуртованіша команда

Декабрь 08 08:19 2011

У Черкасах відбувся ІІІ півфінал всеукраїнського профорієнтаційного заходу серед учнівських команд «ПОУМУ». Нашу область на турнірі представляла команда КВК ЗОШ № 27 м. Рівне «vПроцесі».

За результатами конкурсів перше місце та диплом переможця виборола команда Черкаської області «Дорослі діти». Рівненська команда «vПроцесі» стала бронзовим призером і відзначена у номінації «За кращу командну роботу».

Юні рівняни отримали цікавий досвід участі в масштабному проекті, спілкування зі своїми однолітками та новими друзями. А ще море емоцій і незабутніх вражень. Про це вони захоплено розповідали згодом, коли зустрілися з керівництвом і спеціалістами служби зайнятості. Заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Новорок вручила школярам подяку і солодкі подарунки.

– Ми були в залі, коли виступала наша команда, щиро вболівали за неї і були приємно здивовані акторськими здібностями цих дітей, – поділилася враженнями Тетяна Євстафіївна. – Вони гідно представили нашу область, показали чудову командну гру. Та й для себе, сподіваюся, почерпнули чимало корисного, бо це був насамперед профорієнтаційний захід.

Готував команду до виступу колишній випускник, а нині студент четвертого курсу РДГУ Артем Алексєєв. Він – майбутній режисер, тому до важливого завдання підійшов серйозно.

– Довелося провести чимало репетицій, аби все вийшло як слід, – пригадує він. – Та ніхто не скаржився на брак часу, на втому, навпаки, усі члени команди згуртувалися, вносили цікаві ідеї, підтримували одне одного. Дуже допомагало й те, що під час репетицій з нами постійно була пра­цівник міського центру зайнятості Ольга Дем’яненко. Вона зуміла всю нашу енергію і творчий запал спрямувати в потрібне русло й налаштувати на перемогу. А загалом усе було класно!

Як не дивно, але капітаном команди обрали найменшу за віком – восьмикласницю Валерію Мочарську. Напевно, відчули в дівчині капітанську жилку. Сама ж Валерія вважає, що їй дуже згодився досвід, набутий під час занять у шкільному театральному гуртку.

Одинадцятикласник Всеволод Якушевський, жвавий і веселий юнак, теж не стримував емоцій, розповідаючи про поїздку в Черкаси:

– Ми дуже хвилювалися перед виступом, як-не-як саме нам довірили представляти область на такому солідному конкурсі. Але зуміли себе опанувати і викластися на всі сто.

Де речі, Всеволод розробляв дизайн команди. Коли ж поцікавились у нього, ким хоче стати в майбутньому, відповів не вагаючись:

– Дизайнером. Я спробував, і мені сподобалося.

Фінальна гра «ПОУМУ», під час якої, крім головного переможця, буде оголошена і нагороджена команда-переможець глядацьких симпатій, відбудеться в грудні на головній сцені палацу «Україна».

Тетяна КОЖАН

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.