«Експерт-Рівне» – в десятці найкращих

Декабрь 08 11:59 2011

«Криза – це час великих можливостей» – так кажуть люди на Сході. І доки одні борються за виживання, інші розвиваються і зміцнюються. Саме до другої категорії належить асоціація «Компанії “Експерт-Рівне”», яка нещодавно увійшла до рейтингу «ТОП-100: лідери бізнесу України».

Нещодавно авторитетне українське бізнес-видання «Українська інвестиційна газета» визначила рейтинг підприємств і компаній України в різних сферах економіки. У розділі «Рейтинг оціночних компаній» бронзу в численному списку здобула асоціація «Компанії “Експерт-Рівне”», яку очолює Людмила Туровська. «Експерт-Рівне» – єдина в першій десятці рейтингу, яка представляє західний регіон України.

– Наша асоціація займається оцінкою майна, судовою експертизою, землевпорядними і геодезичними роботами, надає юридичні та консалтингові послуги, – розповідає генеральний директор асоціації «Компанії “Експерт-Рівне”» Людмила Туровська. – Це той напрям бізнесу, який потребує високого рівня творчості, фаховості та відповідальності. Особливо в нашій країні і в наш час.
У своїй діяльності ми прагнемо бути лідерами, і в нас це виходить. Ми не замикаємося на регіональному ринку. На сьогодні можу з упевненістю сказати, що нам під силу завдання найвищого порядку.

«Експерт-Рівне» – одна з небагатьох західноукраїн­ських компаній, географія діяльності якої виходить далеко за межі західного регіону і навіть за межі України. Нещодавно директор підприємства «Експерт-Рівне-Консалт», яке входить до асоціації «Компанії “Експерт-Рівне”», Руслан Кеда став дійсним членом впливової міжнародної організації  RICS. Ця органі­зація об’єднує спеціалістів з усього світу і строго стежить за діяльністю своїх членів щодо дотримання етичних принципів та відповідності робіт і послуг міжнародним стандартам професії.

– Претенденти на звання члена організації RICS проходили строгий відбір і здавали іспити. А майже вся методична література для підготовки до екзамену є лише англійською мовою – розповідає директор підприємства «Експерт-Рівне-Консалт» Руслан КЕДА. – Пишаюсь тим, що з першого разу зміг здати іспит і отримати звання, адже для фахівця оціночних послуг це визнання на найвищому рівні. А для ­компанії – підтвердження надійності та авторитету.

В історії асоціації «Компанії “Експерт-Рівне”» це не перше міжнародне визнання. Ще в 2004 році генеральний директор компанії Людмила Туровська отримала сертифікат TEGoVA, авторитетної європейської асоціації оцінювачів.

Трохи більше ніж рік тому Людмила Валентинівна також стала членом RICS, отримавши звання FRICS (Fellow of RICS – почесний член RICS). Після того як Руслан Кеда отримав звання MRICS (Member of  RICS- дійсний член RICS), у «Експерт-Рівне» є, так би мовити, повний набір звань…

– Девіз мого життя: «Якщо ти не перший – значить останній». Цим принципом наша компанія керується і в бізнесі, – каже Людмила Туровська. – Зізнаюсь: визнання колег – приємне, але головне визнання – це повага і оцінка наших клієнтів.

Надія АНДРІЄВСЬКА

Наша довідка

RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) – Королівський інститут сертифікованих сюрвейєрів. Ця міжнародна організація об’єднує спеціалістів з усіх напрямів нерухомості, землекористування і будівництва. Діяльність організації регламентується Коро­лівською грамотою від 1881 року,  підтвердженою парламентом Великобританії. В Україні сертифікати RICS мають близько п’ятдесяти спеціалістів, у Західній Україні – лише двоє, які є працівниками асоціації «Компанії “Експерт-Рівне”».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.