У Рівному перевірили реалізацію «Муніципальної програми врядування та сталого розвитку в 2011 році»

Декабрь 07 12:21 2011

Утепленням будинку на вулиці Князя Володимира, 37 (ОСББ «Учитель») задоволена і міська влада, і самі мешканці. Такі результати виконання «Муніципальної програми врядування та сталого розвитку в 2011 році».

Рівнянка Ніна Костюк, що мешкає в будинку на вулиці Князя Володимира, 37, відтепер не боїться зимових морозів та холодного вітру. Хоча стіни її квартири зовнішні, тобто розміщені з торця будівлі, у помешканні пані Ніни тепло. А все завдяки тому, що цього року в будинку, в якому мешкає жінка, частково зробили капітальний ремонт з утеплення фасадів. Пінопластом утеплили торці будинку та одно- і двокімнатні квартири в четвертому під’їзді.

– Утепленням будинку ми задоволені. На ремонтні роботи здали трішки менше ніж тисячу гривень. Якщо врахувати, що утеплення лоджії коштує 200 гривень за квадратний метр, то тисяча гривень на будинок, – це не такі вже й великі гроші. Сьогодні в нашій квартирі настільки тепло, що ми з чоловіком ходимо у футболках з коротким рукавом.

Реалізувати проект з утеплення будинку вдалося завдяки участі ОСББ «Учитель» у «Муніципальній програмі врядування та сталого розвитку». У Рівному ця програма діє з 2009 року. В її основу закладені всі механізми міжнародної програми розвитку ООН.

– У 2011 році в Рівному реалізовано 32 проекти на загальну суму міського бюджету 3,5 мільйона гривень. Додатково залучено майже мільйон гривень від громадських організацій і товариств співвласників та близько 150 тисяч гривень із Програми розвитку ООН. Наступного року сподіваємося закласти в бюджет не менш як 5 мільйонів гривень для реалізації ще принаймні 30 проектів, – зазначив заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук. – Хотілося б, щоб держава теж звертала більше уваги на панельні будинки, підтримувала ОСББ. Адже тільки за рахунок коштів з міського бюджету важко реалізовувати багато таких проектів.

Вартість капітального ремонту з утеплення торців будинку становила 200 тисяч гривень. З міського бюджету мешканцям виділили 150 тисяч гривень, а ще 50 тисяч зібрала громада.

– Залишилось утеплити ще передній та задній фасади будівлі. На це потрібно ще як мінімум 450 тисяч гривень. Вірю, що нам вдасться довести справу до кінця, – сподівається голова правління ОСББ «Учитель» Надія Горецька.

Марина ФУРС


write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.