У Рівному відзначають День місцевого самоврядування [Фото]

Декабрь 07 11:25 2011

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Саме цього дня, ще в 1990 році, коли Україна перебувала у складі Радянського Союзу, прийняли закон про місцеве самоврядування. З нагоди свята керівники нашого міста поклали квіти до пам’ятника Марії Несвицькій.

– Вітаю усіх зі святом, тому що вважаю, що воно стосується усіх нас. На мою думку, цей день повинен відзначатися так, як День незалежності і День конституції. Лише фінансово і політично незалежна, процвітаюча громада може бути основою нормальної європейської демократичної держави. Ми обрали європейський вектор розвитку і повинні йому слідувати. Важливо, щоб між громадою і тими, кого обрали нею керувати, була довіра. Якщо ми досягнемо цього, житимемо в щасливій державі, – переконаний міський голова Рівного Володимир Хомко.

Марина ФУРС

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати Рівненської міської ради! Вітаємо вас зі святом!

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності. Нехай цей день додасть вам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.