Рішення Рівненської міської ради

Декабрь 07 08:45 2011

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
(11 сесія, 6 скликання)
РІШЕННЯ
22 листопада 2011 року № 1402

Про погодження розмірів платежів (тарифів) на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій громадським організаціям міста Рівного

Розглянувши звернення громадських організацій міста Рівного до органів місцевого самоврядування та лист-вимогу управління праці та соціального захисту населення щодо погодження розмірів платежів (тарифів) на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій громадським організаціям міста Рівного, враховуючи статтю 6 Закону України «Про об’єднання громадян», статті 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Рівненська міська рада ВИРІШИЛА:

1. Погодити розміри платежів (тарифів) на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій громадським організаціям міста Рівного на підставі протоколів загальних зборів членів громадських організацій згідно з додатком.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради проводити відшкодування коштів за надані пільги та призначати субсидії в межах погоджених цим рішенням розмірів платежів.

3. При здійсненні утримання житлових будинків та прибудинкових територій громадським організаціям виконувати роботи згідно з переліком видів робіт, затвердженим рішенням виконавчого комітету Рівненської міської ради від 14 вересня 2010 року № 170, і дотримуватися періодичності їх виконання, затвердженої цим рішенням.

4. Управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань міського господарства та екології, постійній комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, постійній комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення, секретарю міської ради А. Грещуку і заступнику міського голови О. Хмилецькому, а організацію його виконання – головам правлінь громадських організацій.

Міський голова Володимир ХОМКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.