Рівненський міськвиконком оголошує конкурс

Декабрь 07 09:32 2011

на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Вимоги до кандидатів: освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; знання чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування та державної служби; досконале володіння державною мовою; стаж роботи за фахом на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менш як рік, або загальний стаж роботи у державній службі за фахом від 5 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менш як 2 роки; досконале володіння комп’ютером.

Заяви на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. До заяви на конкурс додаються такі документи: особова картка форми № П-2ДС; автобіографія; копія документа про освіту; ксерокопія трудової книжки; декларація про доходи за 2010 р.; копія паспорта; фото; копія військового квитка.

Кандидати на посади будуть складати іспити на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про засади запобігання та протидії корупції», а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки управління.

Звертатися за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 405, телефон для довідок: 26-55-09.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.