Рівненська ЗОШ №3 виграла мультимедійний навчальний набір у соціальному проекті

Декабрь 07 11:58 2011

Мультимедійний навчальний набір (інтерактивну дошку, проектор і комп’ютер) отримала рівненська ЗОШ №3 в рамках соціальної програми «ЕКО-маркет» школам!». Віднині навчання для школярів стане більш сучасним, цікавим та ефективним.

Соціальна програма «ЕКО-маркет» – школам!» діє в Рівному вже третій рік поспіль. За її умовами покупці голосували за школу, яка стане переможницею, купуючи товари в супермаркеті. Найактивнішими вболівальниками соціальної ініціативи виявилися діти, батьки та вчителі школи №3.

– Ми вже давно мріяли придбати мультимедійний комплект. Наша школа – одна з найстаріших у місті. Наступного року нам виповниться 105 років. Тут навчається 370 учнів – це порівняно небагато.

А тому зібрати 30 тисяч гривень, які потрібні на таке обладнання, для нас нереально. Тож коли ми дізналися, що перемогли в соціальному проекті, раділи щиро, як діти, – поділилася враженнями директор ЗОШ №3 Ольга Тимощук. – Впевнені, що відтепер рівень освітніх послуг значно покращиться і діти вчитимуться краще.

Ольга Тимощук отримує сертифікат на мультимедійний навчальний набір від територіального директора мережі "Еко-маркет" Сергія Дворака

Мультимедійною дошкою, яка дає більш широкі можливості для навчання, обладнали клас математики. Тепер завдяки новій технології діти можуть вирішувати тести і відразу отримувати на них відповіді. Виконувати

завдання можна одночасно кільком школярам. Усе написане вчителем на дошці в разі потреби зберігається і використовується в подальшому як навчальний посібник або конспект. До того ж викладачі отримають доступ до безплатних методичних посібників та бази інтерактивних уроків на сайті виробника.

– Ми вдячні за важливу соціальну ініціативу, яку втілив у нашому місті «ЕКО-маркет». Адже при нині

шніх скромних освітянських бюджетах це значна допомога школам. Сподіваємося, що і наступного року в Рівному будуть переможці, — зазначила заступник міського голови Галина Кульчинська.

У школах міста є п’ять інтерактивних дощок. Також цього року за кошти міського бюджету закупили шість мобільних інтерактивних комплексів вартістю 20 тисяч гривень кожен.

Марина ФУРС

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.