«Кардинал-Рівне» поступився харківському «Моноліту»

Декабрь 07 16:27 2011

У дванадцятому турі чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі МФК «Кардинал-Рівне» зазнав чергової поразки. У Харкові гості поступилися –2:5 (1:2) – місцевому «Моноліту», який перебуває на останньому місці в турнірній таблиці.

Поєдинок другого кола став дзеркальним відображенням мат­чу першого кола, коли рівняни вдома виграли – 6:1. Як і в рівненському матчі, гості повели в рахунку, а потім програли. На шостій хвилині Юрій Когут вивів МФК «Кардинал-Рівне» вперед. Майже відразу господарі зрівняли рахунок. На 15-ій хвилині харків’яни вийшли вперед.

У другому таймі підопічні Сергія Піддубного доклали максимальних зусиль, аби врятувати матч. На жаль, на три голи господарів рівняни відповіли одним. На 39-ій хвилині відзначився Андрій Паршиков.

У решті матчів зафіксовані результати: «Єнакієвець» – «Локомотив» – 2:3, «Енергія» – «Ураган» – 4:1. У турнірній таблиці лідирує львівська «Енергія» – 24 очки. МФК «Кардинал-Рівне» перебуває на шостому місці – вісім очок. Наступний поєдинок рівняни проведуть удома. У суботу, 10 грудня, наша команда прийматиме «Єнакієвець».