58 кримінальних справ за бюджетні зловживання

Декабрь 06 09:35 2011

Впродовж 2011 року органами прокуратури   за результатами правозахисної діяльності в бюджетній сфері порушено 58 кримінальних справ (з них 47 вже скеровано до суду), за документами реагування до відповідальності притягнуто 241 посадову особу, відшкодовано понад 7,5 млн.грн., у тому числі понад 1 млн.грн. — до бюджету.

Так, прокурором м. Рівне розслідувано та скеровано до суду кримінальну справу щодо службових осіб одного із управлінь Рівненської ОДА, які в 2005 році уклали договір з одним із ТзОВ про закупівлю житла для потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС, на підставі чого останньому перераховано 2,5 млн. грн. бюджетних коштів. Оскільки кошти були направлені не на об’єкт незавершеного будівництва високого ступеня готовності, а на фінансування нового будівництва, допущено їх нецільове та неефективне використання (тобто ознаки злочину, передбаченого ч. 2 ст. 210 КК України).

write a comment

1 Comment

  1. Декабрь 09, 12:53 #1 REX

    Знайшли до чого придертися. Ці ж гроші люди не собі в кишеню поклали.
    Але сьоголні тим перевіряльникам — міліціонерам, прокурорам. податковій лиш би протокол скласти.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.