Як в Америці

Декабрь 06 15:22 2011

Кінопалац «Україна» зі вчорашнього дня припинив показ фільмів на плівковій основі. На зміну застарілому обладнанню прийшло нове – цифрове, що відразу позначилося на якості показу фільмів.

У кінопалаці запрацював новий кінопроектор, аналогів якого в Україні є лише декілька. Нова апаратура дозволить демонструвати кінофільми на одному з найбільших у країні екранів розміром 8х15 метрів. Окрім того зал оснащений найкращою звуковою апаратурою. Аналоги поєднання якісного зображення, потужного і чистого звуку та розташування глядацьких місць під кутом 45 градусів, яке створює в аудиторії ілюзію повного «занурення», є лише в найкращих кінотеатрах світу, зокрема у Лос-Анджелесі, в кінотеатрі «Кодак», де відбуваються вручення «Оскарів».

– Перший етап оновлення ми завершили, – розповідає директор кінопалацу Сергій Дем’янков. – Зал на 302 місця повністю відповідає найсучаснішим вимогам до кінопоказу. Новий цифровий проектор Barco DP 2K-32B – на сьогодні один із кращих у світі за якістю картинки. На ньому встановлена система «Dolby 3D». Використання нових технологій дозволить глядачам отримувати неповторне задоволення від перегляду стрічок. Попереду у нас другий етап – завершення другого залу на 350 місць. Екран у ньому буде від стіни до стіни та від стелі до підлоги – 12 на 24. Тож уже можна стверджувати: Рівне – еталон якості показу кіно.

Володимир ПРИСЯЖНЮК

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.