У Рівному відкриється пункт прийому візових анкет

Декабрь 06 10:53 2011

Як повідомив керівник консульського відділу Посольства Польщі Рафал Вольський, у Рівному такий пункт має відкритися 22 грудня. Нагадаємо, Рівне належить до округу Консульства Польщі в Луцьку. Ці об’єкти, які відкриються й у інших містах, стануть додатковими пунктами для прийому заявок на одержання віз, але не скоротять час їх розгляду. Рішення про видачу віз, як і раніше, прийматимуть в консульстві.

У цих пунктах громадяни зможуть подати заявку на отримання візи, супровідні документи, оплатити візовий збір, оформити страховку, необхідну для отримання візи, сфотографуватися.

Для призначення часу подання документів безпосередньо в центрі заявникові необхідно буде попередньо записатися або на веб-сайті центру, або за допомогою дзвінка до call-центру. Заявник у будь-який час зможе перевірити статус своєї заявки, а коли віза буде готова, він одержить SMS про це на мобільний телефон.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.